Вишивка


Вишивка - вид мистецтва, в якому узор та зображення виконуються різними способами на тканині, шкірі, повсті та інших матеріалах бавовняними, шовковими, вовняними нитками, а також бісером, перлами, дорогоцінними каменями, блискітками.

Споконвічно українські жінки та чоловіки шанували одяг, а особливо вишиту сорочку.

За старих часів вірили, що вишита сорочка захищає
людину від усього злого.

Вважалося що сорочка, яка прилягає до тіла, є провідником магічної сили, яка є в людині. А часто - це оберіг. Жіноча сорочка належить до найстаршого одягу наших предків.

Матеріалом для всіх українських сорочок завжди було і є біле лляне або конопляне полотно домашньої роботи або покупна біла бавовняна матерія.
Художню вишивку застосовують для прикраси одягу, жіночих і дитячих вишиванок, чоловічих сорочок, хусток, рушників, фіранок, скатертин, доріжок, а також сучасного інтер'єру.

На сьогоднішній день вишиванка - це атрибут стильного поєднання з костюмом. Тенденція почуття української моди полягає в великому виборі, неповторності орнаменту вишивки і нашої рідної української культури, наших традицій. На вулицях українських міст все частіше зустрічаються юнаки і чоловіки, дівчат і жінки у сучасних вишиванках, в одязі, який містить елементи української етнічної вишивки. З'являються також цікаві приклади сучасно-етнічного чоловічого одягу.

У нас Ви можете замовити національні українські костюми, жіночі та дитячі вишиванки, чоловічі сорочки, рушники, фіранки, стяги, вимпели, скатертини, серветки, хустки, корсетки.

Чоловічі сорочки
Чоловічі сорочки

 

Жіночі вишиванки
Жіночі вишиванки

Дитяча вишиванка
Дитяча вишиванка

Національні українські костюми
Національні
українські костюми


Вишиті
рушники

Вишиті скатертини
Вишиті
скатертини та серветки

Вишиті рушники релігійної тематики
Вишиті рушники
релігійної тематики