Замовити вишиванку


Замовити вишиванкуКопітка ручна робота вишивальниць і кравчинь завжди дуже цінувалася. Не змінилося нічого і сьогодні - можна навіть сміливо стверджувати, що ручна робота користується ще більшим попитом. Не варто й казати, що у порівнянні з фабричним масовим пошиттям, в кожну індивідуально вишиту річ вкладається крапелька душі майстра. Тому на сьогоднішній день так багато бажаючих замовити вишиванку або інший предмет одягу, прикрашений вишивкою.
Вишиванка - це потужний зв'язок з традиціями предків, з тими далекими часами, коли вишиванка була у кожної української жінки і дівчинки. Кожна така робота була індивідуальною і абсолютно точно не варто було боятися, що зустрінеш дівчину в ідентичній речі. Тому думка замовити вишиванку - це особливе прагнення стати не просто володарем або володаркою модного предмета одягу, але також і доторкнутися до якогось духу століть.
Замовити вишиванку можна як для себе, так і на подарунок. Актуальною вона буде не тільки для молодих людей і середнього покоління. Прийдеться вона по душі навіть найменшим українцям, а також їх бабусям і дідусям.

Якщо Ви вирішили замовити вишиванку або інший національний одяг - звертайтеся до нас, і Ви неодмінно залишитеся задоволеними!

Наші дизайнери допоможуть Вам з вибором крою і візерунка, щоб максимально підкреслити всі переваги Вашої фігури і передати в одязі Ваш особливий індивідуальний стиль. У нас можна замовити вишиванку, а також інші традиційні українські предмети одягу: шаровари, кушаки, козацькі шапки, віночки та інше.
Замовити вишиванку можна дуже легко - просто зателефонуйте нам!


+38 (063) 715-02-28
+38 (098) 792-10-06
+38 (099) 137-56-54
prihod_i@ukr.net